Warszawska Kolej Dojazdowa nagrodziła laureatów XXVII edycji Konkursu im. dr. inż. Marka Poncyliusza

Dwóch studentów oraz Pan Dyrektor pozujący przed logo Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Warszawska Kolej Dojazdowa po raz kolejny doceniła naszych Absolwentów biorących udział w Konkursie im. dr. inż. Marka Poncyliusza na najlepszą pracę dyplomową. Wręczenie nagród przyznanych w finale Konkursu nastąpiło 18 kwietnia br. podczas wizyty delegacji z Wydziału SiMR w siedzibie WKD w Grodzisku Mazowieckim.

Od lewej: absolwenci SiMR Mateusz Krawczak i Szymon Kozłowski oraz Dyrektor WKD Hubert Królak

W imieniu Zarządu WKD nagrody wręczył Pan Hubert Królak - Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych. Wyróżnione zostały dwie prace inżynierskie:

• „Projekt oraz wykonanie prototypowego systemu automatycznego nawadniania roślin” autorstwa Pana Mateusza Krawczaka,
  • „Modelowanie adaptacyjnego dynamicznego eliminatora drgań wykorzystującego zjawisko transportu cieczy” autorstwa Pana Szymona Kozłowskiego.

Serdecznie gratulujemy naszym Absolwentom i życzymy im dalszych sukcesów!

Trzech mężczyzn i jedna kobieta siedzący na zielonej lokomotywie.

Delegacja z Wydziału SiMR miała okazję do zapoznania się ze zbiorami Izby Tradycji EKD/WKD

Source URL: http://www.simr.pw.edu.pl/aktualnosc/wspolpraca/1813-warszawska-kolej-dojazdowa-nagrodzila-laureatow-xxvii-edycji-konkursu-im